Forbes склав список найбагатших російських спадкоємців

19 травня 2016, 10:41
Журнал Forbes склав рейтинг потенційно найбагатших дітей російських мільярдерів

Так, на першому місці списку опинився син голови компанії Лукойл Вагіта Алекперова Юсуф з перспективою отримати спадщину в $8,9 млрд.

На другій сходинці розташувалася чотирирічна Тара Мельниченко, дочка власника компаній Єврохім і СУЕК Андрія Мельниченка. Її потенційна спадщина становить $8,2 млрд.

Відео дня

Третіми у списку значаться діти власника Новатека і Сибура Леоніда Міхельсона.

При цьому наголошується, що його дочка Вікторія могла бути на першій сходинці, проте в 2015 році у найбагатшої людини Росії народився син, і його спадщину в $14,4 млрд довелося ділити на двох дітей.

У рейтинг спадкоємців потрапили також син співвласника Альфа-Груп Олексія Кузьмічьова ($6,7 млрд), троє дітей Геннадія Тимченка (по $3,8 млрд) та четверо - ще одного співвласника Альфа-Груп Михайла Фрідмана ($3,3 млрд).

"Якщо взяти сукупні статки всіх 77 мільярдерів з останнього списку Forbes ($283 млрд) і поділити його на дітей (всього у мільярдерів 243 дитини), вийде трохи більше мільярда на кожного", - зазначає видання.

У той же час, як підкреслюють в журналі, повноцінним "рейтингом спадкоємців" даний список назвати не можна, оскільки в ньому не враховано частки статків мільярдерів, які належать їх дружинам.

"У розрахунках для простоти всі статки бізнесмена поділялися на всіх його визнаних дітей. Вийшла цікава картина - діти Романа Абрамовича, наприклад, не потрапили в список. Їх у мільярдера семеро, і на кожного припадає лише по $1,1 млрд. Зате в списку можна побачити молодшого партнера Іскандера Махмудова по УГМК Андрія Козицына - на його $2,4 млрд поки може претендувати єдина дочка", - пояснили автори топа.

НВ

Показати ще новини
Радіо НВ
X