Forbes: швейцарські банки масово закривають рахунки росіян

0 коментувати
Крім закриття рахунків, швейцарські банки стали стежити за дотриманням клієнтами російського законодавства

Крім закриття рахунків, швейцарські банки стали стежити за дотриманням клієнтами російського законодавства

Цієї осені найбільші швейцарські банки UBS і Сredit Suisse почали масово закривати рахунки російських клієнтів, пише Forbes з посиланням на джерела на ринку private banking

"Банки змушують закрити свої рахунки клієнтів з активами меншими за $5 млн. У разі відмови клієнт зобов'язаний заплатити абонентську плату за ведення рахунку. Вона складає близько тисячі швейцарських франків на місяць", - цитує анонімного банкіра видання.

Ще один банкір стверджує, що в минулому році труднощі мали російські клієнти швейцарських банків з рахунками менше $3 млн.

"Проблеми у росіян з іноземними банками почалися ще навесні минулого року, коли в результаті української кризи і приєднання Криму Росія потрапила під міжнародні санкції", - йдеться в матеріалі.

Російський девелопер, який має бізнес за кордоном, підтвердив, що закриття дрібних рахунків клієнтів з РФ в зарубіжних банках стало звичайною справою.

Крім закриття рахунків, швейцарські банки стали стежити за дотриманням клієнтами російського законодавства про контрольованих іноземних компаніях і валютному контролі.

У зв'язку з цим кілька банкірів повідомили, що UBS і Credit Suisse дозволяють російським клієнтам переводити гроші на свої персональні рахунки у Швейцарії тільки з Росії. "Переказ в Швейцарію з Росії є гарантією того, що податки з цієї суми сплачено", - пояснив один з банкірів.

Нагадаємо, в червні перший заступник голови одного з найбільших російських банків ВТБ Юрій Соловйов написав статтю для журналу Finance Asia, в якій заявив, що більшість китайських банків відмовляється проводити операції з російськими кредитними організаціями.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Фінанси ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: