Фонд гарантування провалив продаж боргів Жеваго з 80%-ою знижкою

22 червня 2018, 08:50

21 червня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) провів "голландський" аукціон з продажу прав вимоги Дельта Банку за кредитом на 1,28 млрд грн. Однак, покупців на цей актив не знайшлося, при тому, що ціна на нього знижувалася до 255,1 млн грн.

Про це свідчать дані майданчику Prozorro.Продажі.

У заставі за кредитом є в тому числі обладнання цехів збірки, зварювання, фарбування тощо, яке розташоване за адресою: Полтавська обл., Кременчук, вул. Київська.

Відео дня

"Майнові права за даним кредитним договором були обтяжені на користь третьої особи, наразі обтяження вилучені", - уточнює Фонд гарантування.

Згідно з судовими матеріалами, боржником є група АвтоКрАЗ, підконтрольна бізнесменові та нардепу Костянтину Жеваго, додає профільне видання Finbalance.

Нагадаємо, що 31 травня мав відбутися "голландський" аукціон з продажу прав вимоги банку Фінанси та кредит на 3,5 млрд грн за низкою кредитних договорів із групою АвтоКрАЗ.

Однак 30 травня виконавча дирекція ФГВФО прийняла рішення про зняття з торгів відповідного лоту - у зв'язку з отриманням листа від секретаря РНБО про відстрочку продажу прав вимоги за кредитними договорами, в забезпеченні за якими є акції компанії Мотор Січ.

Показати ще новини
Радіо NV
X