Фонд гарантування вкладів повторно виставив на продаж пул кредитів 17 банків

12 серпня 2019, 14:26

ФГВФО намагається продати на голландському аукціоні пул іпотечних кредитів стартовою ціною понад 400 млн грн

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повторно виставив на продаж пул працюючих іпотечних кредитів сімнадцяти банків стартовою ціною 409,8 млн грн. Торги призначені на 12 вересня. Про це повідомляє прес-служба ФГВФО

Відео дня

Пул включає в себе активи, які раніше виставлялися на продаж в складі 1-1,5-мільярдних пулів, які так і не були викуплені.

"Кожен актив був проторгуваний від 2 до 23 разів. Прострочка за всіма кредитами в середньому більше 3 років. У багатьох активів існують проблеми з заставою", - сказано в повідомленні.

Близько 15% кредитів - беззаставні, істотна частина кредитів втратили забезпечення в процедурі стягнення боргів, контрольованого банкрутства боржників, через схемні операції з цінними паперами, фіктивною заставою чи іншим способом, чимало активів - обтяжені кримінальними провадженнями, уточнили у Фонді.

Пул був сформований за календарним підходом, до його складу входять права вимоги та інші майнові права за кредитними договорами, які укладені з суб'єктами господарювання та фізичними особами, а також дебіторська заборгованість і нерухомість, зокрема будівля спортивного клубу, боулінг з баром і основними засобами в вигляді обладнання, загальною площею 2 319,6 кв. м, яка знаходиться в місті Кременчук.

В цілому пул складається з активів сімнадцяти неплатоспроможних банків. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону. З докладним описом лота і умовами участі в аукціоні можна ознайомитися тут.

Раніше повідомлялося, що ФГВФО домігся відновлення кримінального провадження щодо виведення $50 млн з Дельта Банку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X