Фонд гарантування виставив на продаж майже 500 земельних ділянок банку-банкрута

8 червня 2017, 11:41
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) виставив на продаж 456 земельних ділянок , які знаходяться на балансі АТ Дельта Банк

Про це повідомила прес-служба відомства.

"27 червня та 11 липня у системі ProZorro.Продажі відбудуться аукціони з продажу земельних ділянок, що перебувають на балансі АТ Дельта Банк. Загалом на перші торги окремими лотами виставляються 456 земельних ділянок, а їх загальна стартова ціна перевищує 1 мільярд гривень. Усі активи перебувають у заставі НБУ", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Більшість земельних ділянок, виставлених на продаж, розташовуються в Київській області - в Києво-Святошинському, Бориспільському, Васильківському та Макарівському районах.

Ще кілька лотів - земельні ділянки, розташовані у Великоберезнянському районі Закарпатської області і в Брусилівському районі Житомирської області.

Цільове призначення об'єктів різне: від житлової та громадської забудови, розміщення та експлуатації адміністративно-побутових будівель, об'єктів інфраструктури до ведення особистого селянського господарства, садівництва або підсобного господарства.

Найдорожчий лот - земельна ділянка площею понад 15 га в с. Старі Безрадичі Обухівського району Київської області.

Цільове призначення об'єкта - будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Початкова ціна реалізації лота - 47,9 млн гривень.

Показати ще новини
Радіо NV
X