Фонд гарантування програв суд великому боржнику Дельта Банку

24 травня 2017, 09:23
Окружний адміністративний суд відхилив позов Фонду гарантування вкладів щодо визнання недійсним і скасування запису в ЄДРПОУ про державну реєстрацію Дніпрометалсервісгрупп

Про це повідомляє FinClub.

Компанія була одним із найбільших позичальників Фонду - 3,64 млрд грн.

26 січня Фонду вдалося переконати Вищий адміністративний суд України частково задовольнити його касаційну скаргу - рішення попередніх інстанцій були скасовані, а справу направили на повторний розгляд.

Відео дня

І ось в ході повторного розгляду позиції суд виявився тим же.

"Суд встановив, що 6 листопада 2015 року Дельта Банк звернувся до ТОВ Дніпрометалсервісгрупп із заявою про грошові вимоги з боржника, щодо визнання кредиторських вимог Дельта Банку на 3,64 млрд грн. На момент внесення оспорюваного запису не було жодного судового рішення, яке б вступило в законну силу, в тому числі щодо стягнення з ТОВ Дніпрометалсервісгрупп заборгованості в сумі 2,1 млрд грн за рішенням Госпсуду Києва у справі № 910/16784/15 , на яке посилається позивач", - йдеться у повідомленні.


Нагадаємо, Дельта Банк був віднесений до категорії неплатоспроможних 2 березня 2015, а 2 жовтня 2015 за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб НБУ прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку.

Показати ще новини
Радіо NV
X