Фонд гарантування почав пошук інвестора для одного з банків-банкрутів

4 серпня 2017, 14:57
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) оголосив про пошук інвестора для виведення з ринку неплатоспроможного банку Гефест (Київ)

Про це повідомляє прес-служба Фонду.

Повідомляється, що сума коштів фізичних осіб, яка може бути відшкодована ФГВФО, на 2 серпня 2017 року за даними звітності неплатоспроможного банку дорівнює нулю.

Відео дня

"Банк не виконав вимоги нормативно-правових актів центробанку в частині підвищення рівня регулятивного капіталу до 200 млн грн в термін до 11 липня. Відповідно, НБУ зобов'язаний прийняти рішення про визнання банку Гефест неплатоспроможним", - йдеться в повідомленні Фонду.

Тимчасова адміністрація введена в банк Гефест на один місяць - до 1 вересня 2017 року.

Також зазначається, що станом на дату прийняття рішення про визнання неплатоспроможним, фінустанова не мала будь-яких зобов'язань перед клієнтами. Згідно з даними НБУ, банк Гефест станом на 1 квітня 2017 року за розміром загальних активів займав 90-е місце (17,697 млн грн) серед 90 банків, що діяли в країні банків.


Банк Гефест був створений в кінці 2013 року. Власником істотної участі в банку Гефест є член партії Рух за реформи В'ячеслав Попов.


Нагадаємо, Національний банк України визнав неплатоспроможним банк Гефест.

Раніше також повідомлялося, що 12 українських банків залишилися в зоні ризику.

Згідно із законодавством, акціонери маленьких банків повинні були до 11 липня поповнити банк до 200 млн грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X