Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продасть на аукціоні найдорожчий лот

7 червня 2017, 11:41
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб уперше виставляє на продаж свій найдорожчий лот – права вимоги за кредитами ПАТ КБ Надра, загальна заборгованість за якими перевищила 2,72 млрд грн

Як йдеться у повідомленні Фонду, у забезпечення за договорами передано найбільший в країні недобудований торгівельно-розважальний центр (Київ, вул. Велика кільцева, 1, 1а, 1в).

Відео дня

Аукціон відбудеться 7 липня у системі ProZorro.Продажі. Стартова ціна реалізації – 2,50 млрд грн.

Одним лотом на торги виставляються права вимоги за двома кредитами, що перебувають на балансі ПАТ КБ Надра. Компанії-позичальники ведуть господарську діяльність у сферах «будівництво» та «надання в оренду й експлуатація власного чи орендованого нерухомого майна».

На початок вересня 2016 року загальна заборгованість за кредитами склала 2,72 млрд грн.

При цьому у забезпечення за договорами передано майнові права на об’єкт незавершеного будівництва, а саме – багатофункціональний торговельно-розважальний комплекс з паркінгом. Заплановане розміщення 450 магазинів, зони розваг площею 22 тис кв. м та паркінгу на 4000 авто, що робить цей проект найбільшим ТРЦ у столиці. Зводиться ТРЦ на перехресті найбільших транспортних артерій Києва – за адресою вул. Кільцева дорога, 1, 1а.

Показати ще новини
Радіо NV
X