Fitch присвоїв рейтинг майбутньому випуску облігацій Києва

3 листопада 2020, 18:01

Агентство Fitch присвоїло рейтинг майбутньому випуску внутрішніх облігацій міста Києва.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings присвоїло очікуваний довгостроковий рейтинг B (EXP) майбутньому випуску внутрішніх облігацій Києва. Про це повідомляється на сайті агентства.

Відео дня

«Рейтинг випуску облігацій Києва знаходиться на одному рівні з довгостроковим рейтингом дефолту емітента (РДЕ) міста, оскільки облігації будуть являти собою пріоритетні, незабезпечені зобов'язання, рівні по черговості виконання з усіма іншими пріоритетними незабезпеченими зобов'язаннями міста », - зазначили в агентстві.

Fitch вказує, що Київ є економічним і фінансовим центром України з чисельністю населення під 3 млн чоловік і валовим міським продуктом близько 23% ВВП країни.

Міськрада Києва схвалила випуск облігацій на 1,496 млрд грн на початку вересня цього року. Випуск буде складатися з чотирьох серій: I - на 600 млн грн з погашенням до 30 березня 2021 року J - 300 млн грн з погашенням до 30 квітня 2021 року K - 296 млн грн з погашенням до 30 липня 2021 року і L - 300 млн грн з погашенням до 29 жовтня 2021 року.

Відсоткова ставка за облігаціями -складу до 11% річних, термін виплати відсотків - щоквартально, крім серії I по якій відсотки будуть виплачуватися щомісяця.

Емісія облігацій буде здійснено шляхом публічної пропозиції без оформлення проспекту облігацій, місто також має намір відібрати одного андеррайтера на всі серії і укласти договір з біржею.

Нагадаємо, що в травні цього року агентство Fitch переглянуло прогноз по довгострокових рейтингах дефолту емітента Києва, Харкова, Львова, Одеси і Дніпра в іноземній і національній валюті з "позитивного" на "стабільний" і підтвердило рейтинги на рівні В.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X