Fitch пояснило невідворотність зниження суверенного рейтингу РФ до "сміттєвого рівня"

19 вересня 2015, 17:34
902
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Прогноз може бути поліпшений лише за умови дотримання певних умов, серед яких - зростання цін на нафту і скасування санкцій

Міжнародне агентство Fitch може знизити суверенний рейтинг Росії до сміттєвого рівня BB+, повідомляє Прайм з посиланням на агентство Bloomberg

Зокрема, за словами старшого директора агентства Чарльза Севіля, прогноз може бути змінений з "негативного" на "стабільний" тільки в разі дотримання певних умов, серед яких - зростання цін на нафту і скасування санкцій.

Севіль зазначив, що в 2016 році можливе зростання ВВП РФ в межах від 0 до 0,5%, проте цей прогноз реалізується лише при ціні нафти $60 за барель. Згідно з підрахунками Fitch, енергоносії складають 70% експорту і 50% доходів федерального бюджету.

Відзначимо, що в Мінекономрозвитку РФ прогнозують можливість зростання економіки країни в межах менше 1%, однак при прогнозі цін на рівні $50 за барель нафти.

При цьому, агентство висловило впевненість у тому, що антиросійські санкції Заходу в найближчі рік - два залишаться в силі, що також негативно позначиться на зростанні економіки.

На відміну від Standard & Poor's і Moody's - Fitch поки зберігає суверенний рейтинг РФ на інвестиційному рівні.

3 липня, міжнародне рейтингове агентство Fitch повідомило про те, що довгостроковий рейтинг   Росії залишається без змін. Так, агентство не стало переглядати рейтинг цієї країни, залишивши його на останньому щаблі інвестиційного рівня BBB - з негативним прогнозом.

Раніше Fitch оприлюднило прогноз зростання світової економіки в 2015 році, згідно з яким Росію чекає глибока рецесія, а зростання світового ВВП прискориться.

Вибір редакції

Компанії/Ринки

Вчора, 15:49

article_img
Дива не буде. Чи є в України майбутнє держави-експортера газу
Фінанси

Вчора, 20:18

article_img
Чорний ринок. Нацбанк оприлюднив список виявлених незаконних обмінних пунктів
IT-індустрія

Вчора, 14:23

article_img
Перевірте свою. У мережі вкрали дані близько 773 млн email-адрес

Головне

Події

Вчора, 16:23

article_img
Мінкульт: Основна частина цінностей і мощі з Києво-Печерської лаври на місці
Події

Вчора, 19:20

article_img
Парамедик назвав головну проблему з роботою "швидких" у Києві
Події

Вчора, 22:42

article_img
У ПЦУ назвали дату інтронізації Епіфанія