ФГВФО розпочинає виплати коштів вкладникам банку Михайлівський

15 липня 2016, 13:30
362
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: focus.ua

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до установ банків-агентів

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) з 15 липня 2016 року розпочинає виплати коштів вкладникам банку Михайлівський

Про це повідомляється на сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

У зв’язку з прийняттям виконавчою дирекцією ФГВФО рішення від 12 липня 2016 р. № 1213, Про початок процедури ліквідації ПАТ Банк Михайлівський та делегування повноважень ліквідатора банку, Фонд з 15 липня 2016 року розпочинає виплати коштів вкладникам зазначеного банку.

Щоб отримати кошти вкладники ПАТ Банк Михайлівський з 15 липня 2016 року до 26 серпня 2016 року включно можуть звертатись до установ банків-агентів Фонду: Альфа-банк, Банк Кредит Дніпро, Кредобанк, ПУМБ, Правекс-Банк; Таскомбанк.

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до установ банків-агентів та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду копії: паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Банк, що здійснює виплату коштів, визначається залежно від місця реєстрації проживання за паспортом, вказаному вкладниками під час укладання договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ Банк Михайлівський. Перелік банків зазначено на сайті.

Нагадаємо, 13 липня, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб почав ліквідацію Банку Михайлівський. У зв'язку з цим, із 18 липня ФГВФО починає виплати гарантованих відшкодувань вкладникам Банку Михайлівський.

Вибір редакції

Політика

Вчора, 08:35

article_img
Просвітили наскрізь. Сильні і слабкі сторони шести ключових кандидатів у президенти
Lifestyle

Вчора, 19:21

article_img
Привіт, Корея! Враження українки від життя в Сеулі
Євробачення

Вчора, 23:41

article_img
Євробачення 2019. Відео всіх виступів і думки членів журі про учасників другого півфіналу нацвідбору в Україні

Головне

Країни

Вчора, 09:29

article_img
У Мюллера є докази листування екс-радника Трампа з WikiLeaks про злом пошти демократів
Геополітика

Вчора, 18:55

article_img
Данія ініціює в ЄС переговори про додаткові санкції проти РФ
Геополітика

Вчора, 19:38

article_img
Путін поскаржився Макрону на "антиросійську кампанію" в Україні