Facebook сплатить мільйонні податки в Британії після відмови від спірної структури

5 березня 2016, 03:43
Компанія Facebook заявила про зміну своєї внутрішньої податкової структури в Великобританії, після чого суттєво зростуть суми сплачуваних податків в казну, щоправда, менше ніж очікувалося. Про це повідомляє Telegraph

Тиск на Facebook почався після того, як з'ясувалося, що в Великобританії компанія за 2014 рік заплатила лише 4 327 британських фунтів стерлінгів податків.

Рахунки дочірньої компанії Facebook в Великобританії показують, що сума відкладених в результаті втрати фінансової звітності в попередні роки податкових активів становила більш ніж 21 мільйон фунтів. Податкові активи, зароблені в часи, коли Facebook не сплачував податки на рекламу, можуть бути погашені за рахунок майбутніх податкових векселів.

Відео дня

Після тиску на мультинаціональні компанії з метою підвищити доходи в казну з боку британської влади, в Facebook в п'ятницю заявили про зміну суперечливої внутрішньої податкової структури для реєстрації більшої частини від рекламних прибутків в Британії.

Однак, незважаючи на обіцянки платити більше, остаточний податковий рахунок Facebook може бути скороченим на 20 млн фунтів внаслідок втрати звітності за попередні роки.

Хоча доходи компанії від реклами в Великобританії сягають сотень мільйонів фунтів, в Facebook заявили, що виплатять тільки частину того, що вимагається, зокрема, за продажі реклами великим компаніям Tesco та WPP.

Як повідомлялося, в грудні 2015 року в Євросоюзі звинуватили McDonalds в ухилянні від сплати податків.

Показати ще новини
Радіо NV
X