Facebook дав грант у розмірі $30 000 українським розробникам

29 січня 2016, 13:20
В App Store з'явився додаток My Wall, створений українськими розробниками – пише AIN

Додаток покликаний підтримувати «екологічне споживання інформації» і готовий зберігати ваші спогади.

Після того як воно стало доступним в App Store, його відправили на конкурс Facebook, де він й отримав $30 000 на свій розвиток. Так як інвесторів у проекту немає.

Відео дня

Над додатком працювали архітектор зі Львова та медик з Києва. Команда витратила на його розробку сім місяців і вклала $7000.

З My Wall ви зможете зберегти найважливіші події в своєму житті. Раз в тиждень користувач зможе завантажити фотографію. Особиста сторінка повністю приватна. Ідея народилася після того, як один з розробників, Володимир Хмура, зауважив, що події трьох або чотирьохрічної давності швидко забуваються. А через величезну кількість фотографій, йому складно було знайти потрібні знімки в телефоні.

Поки що зберігати спогади My Wall допомагає власникам IPhone. Команда шукає інвесторів для розробки Android-версії. Крім цього заплановано розширення – альбом для дитини і сім'ї.

Українці вміють не тільки зберігати цікаві моменти, але і захоплюватися прекрасним. В Україні створена унікальна соцмережа для любителів мистецтва

Показати ще новини
Радіо NV
X