Versobank вирішив повернути вкладникам всі гроші

15 серпня 2018, 17:21

Активи підприємства Versobank, що ліквідується та належить українським акціонерам, перевищують зобов'язання, тому всі вклади будуть компенсовані в повному обсязі.

Про це заявили ліквідатори банку, передає Інтерфакс-Україна.

"На цей момент з'ясувалося, що ми зможемо виплатити всі вклади, оскільки у банку, що ліквідується, досить коштів", - сказав ліквідатор банку і партнер KPMG Ееро Кауп.

Відео дня

Він нагадав, що в червні ліквідатори вирішили достроково компенсувати всім без винятку вкладникам гроші, які збереглись на вкладах і рахунках, в розмірі €200 тис. і ще додатково 30% від перевищує їх сальдо.

До теперішнього моменту вкладникам виплачено понад € 177 млн: Гарантійний фонд виплатив компенсації 2559 клієнтам на €90,1 млн, а Versobank - 452 клієнтам на €87,1 млн.

Крім того від 143 клієнтів отримані заяви на загальну суму в €13,1 млн, яка також підлягає виплаті, і заяви ще не подали 805 клієнтів, загальне сальдо яких становить €4,6 млн.

У березні 2018 року, Європейський центральний банк за пропозицією Фінансової інспекції Естонії анулював ліцензію естонського Versobank.


Versobank AS - заснована в 1999 році кредитна установа, яка діє в Естонії і на міжнародних фінансових ринках. Контрольним пакетом його акцій володів кіпрський офшор Cyprus Popular Bank Public Co Ltd (колишня назва Marfin Popular Bank Ltd). У 2012 році 85% акцій Versobank AS купила українська компанія Укрсельхозпром, що входить в холдинг Алеф.

Показати ще новини
Радіо NV
X