Ринок електронних грошей в Україні зріс удвічі - НБУ

28 лютого 2020, 15:44
Обсяги випущених грошей і операцій збільшилися майже вдвічі при відносно незначному зростанні кількості гаманців.

Ринок електронних грошей в Україні зріс більш ніж удвічі за підсумками 2019 року, повідомляє прес-служба Національного банку України .

У Нацбанку пояснили таке стрімке зростання збільшенням інтересу учасників ринку до цього платіжного інструменту. Зокрема, за підсумками року обсяг випущених електронних грошей виріс майже в 2,5 рази до 203 млн грн, а обсяг з електронними грошима - більш ніж в 2,3 рази до 16,7 млрд грн.

Відео дня

Стрімке зростання ринку стався на тлі незначного збільшення кількості електронних гаманців. Зростання склало 18%, а загальна їх кількість досягла 74 млн штук.

Також в Нацбанку нагадали про обмеження на суму електронних грошей, які можуть зберігатися на електронному пристрої. Для не поповнюваних пристроїв ця сума становить 4 тис. грн, а для поповнюваних - 14 тис. грн. Таким чином, сума розрахунків за даними пристроями не може перевищувати 62 тис. грн на рік.

Нагадаємо, що Нацбанк повідомляє про збільшення обсягу операцій з електронними грошима з березня 2019 року. За підсумками першого півріччя 2019 року обсяг електронних грошей збільшився вдвічі порівняно з аналогічним періодом 2018 року.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X