Екс-соратники Саакашвілі мають намір створити в Грузії власну криптовалюту

13 січня 2018, 17:20

У Грузії опозиційна партія Гірчі заявила про намір створити власну криптовалюту і почати в країні приватизацію держмайна на базі технології блокчейн.

Про те повідомляє Грузія Онлайн.

Партія Гірчі була утворена в листопаді 2015 року групою політиків, які залишили лави колишньої правлячої партії Єдиний національний рух, створеної екс-президентом Грузії Міхеілом Саакашвілі.

Відео дня

У партії заявляють, що створену криптовалюту вони порівну роздадуть всім громадянам Грузії, а ті, у свою чергу, на неї зможуть придбати майно, що є у власності держави.

Як вважають в Гірчі, за допомогою створених партією віртуальних грошей, громадяни Грузії "зможуть оживити заморожені активи на десятки, а, можливо, і на сотні мільйонів доларів, знову повернути власність і потім включитися в економічну діяльність".

Тіло в діло. П'ять революційних способів Майнінг криптовалюта
Лукашенко легалізував Майнінг криптовалюта
Китай заборонить Майнінг криптовалюта через занадто великої витрати електрики - ЗМІ

Таким чином, в Грузії "з'явиться велика група нових власників, всі громадяни швидко розбагатіють, майнові права будуть розширені, а вартість активів постійно зростатиме", заявляють в опозиційній партії, наголошуюючи, що віртуальна валюта буде набагато стабільнішою, ніж ларі або долар.

Криптовалюта не є законним способом оплати в Грузії. Її діяльність не регулюється грузинським законодавством, і відповідно, віртуальна валюта не регулюється Національним банком Грузії.

Нагадаємо, заступник голови Національного банку України Олег Чурій заявив, що регулятор не може визнати криптовалюту валютою, і попередив про ризики шахрайства.

Показати ще новини
Радіо НВ
X