Екс-менеджери Приватбанку і банк Тігіпка запускають перший в Україні повністю мобільний банк

24 липня 2017, 11:40
Fintech Band і Універсал Банк (Universal Bank) оголосили про запуск першого в Україні mobile-only банку - Monobank

Про це повідомив співзасновник Fintech Band Дмитро Дубілет на своїй Facebook-сторінці.

"Наша команда працює в поті чола з двома банками - Айбокс Банк і Універсал Банк. Айбокс став нашим клієнтом першим, тому всі новини про запуск необанка були присвячені саме йому. Але зараз ми бачимо, що технічна інтеграція з Універсал Банком проходить набагато швидше. Це значить, що саме цей банк буде запущений першим", - пише він.

Відео дня

Дубілет також зазначає, що вже відкрито передзамовлення на карти і мобільний додаток.

Крім того, як зазначили у прес-службі Універсал Банку, новий банк не має відділень і працює виключно на мобільних пристроях.

"Спільний проект з Fintech Band дозволить нам забезпечити клієнтів прогресивним інструментом персонального банкінгу, надзвичайно вигідним і конкурентоспроможним на ринку кредитних послуг", - зазначив власник групи ТАС, в яку входить Універсал Банк, Сергій Тігіпко.

У мобільному додатку планують велику кількість банківських послуг - безкоштовні перекази і комунальні платежі, зручні та функціональні виписки. Служба підтримки буде працювати через месенджери Viber, Facebook Messenger і Telegram.

Нагадаємо, що в кінці травня колишні перший заступник голови Приватбанку Олег Гороховський, директор з інформаційних технологій Дмитро Дубілет і керівник бізнесу Платежі та перекази Михайло Рогальський анонсували запуск першого в Україні mobile-only банку.


Мобільний банк розробили у Fintech Band екс-менеджери націоналізованого Приватбанку. Він буде представляти собою b2b-платформу з випуску кредитних карт, яка не належить конкретному банку, але дозволяє банкам підключатися на партнерських умовах. Першими підключитися до неї вирішили iBox Bank і Universal Bank.


НВ Бізнес

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X