Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Екс-голова МВФ Домінік Строс-Кан допоможе Пінчуку розвивати банківський бізнес

3 лютого 2016, 17:51
259
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Старі друзі об'єднають зусилля і досвід

Український бізнесмен Віктор Пінчук запросив до наглядової ради свого банку скандально відомого колишнього очільника Міжнародного валютного фонду Домініка Стросс-Кана

Як повідомила НВ голова правління Банку Кредит Дніпро Олена Малинська, фінансист, що має вплив на світові економічні процеси, буде ‘‘безпосередньо брати участь у розробці та впроваджені стратегії розвитку банку’’.

Окрім французького фінансиста і політика Стросс-Кана до нового складу наглядової ради Банку Кредит Дніпро увійшли ще три відомі незалежні експерти. Серед них американо-шведський економіст, міжнародний експерт з питань національних економік країн СНД Андерс Ослунд та французький економіст та державний діяч Жан-Пьер Сальтьель (екс-президент Rothschild Сonseil International).

До команди долучиться Алекс Мунтяну, голова спостережної ради Portmone, Прайм Груп, Чумак, Венбест. Мунтяну також обіймає посаду керуючого директора регіонального фонду прямих інвестицій Europe Virgin Fund (EVF), організованого інвестиційною компанією Драгон Капітал.

Головою ради призначений виконавчий директор з інвестиційної діяльності інвестиційно-консалтингової групи EastOne (яка об'єднує активи Пінчука) Андрій Дудник. У склад ради також увійшов виконавчий директор EastOne Михайло Царьов.

За словами Малинської, склад наглядової ради обраний терміном на три роки. Протягом цього часу запрошені економісти мають допомогти менеджменту банка переорієнтовуватись на міжнародні стандарти роботи, використовуючи світову практику банківського бізнесу. Входження фінансистів, чи іншого іноземного інвестора у капітал банку наразі не обговорюється.

‘‘Головне завдання банку на 2016-2017 роки – вихід на прибуткову діяльність. Саме тому ми націлені змінювати та вдосконалювати моделі ведення бізнесу за всіма напрямками’’, - каже Малинська. Зокрема, банк змінить модель транзакційного бізнесу, запровадить нові банківські послуги та кредитні продукти. Банк зосередиться на кредитованні малих та середніх сільгосптоваровиробників.

Головне

Бізнес/Фінанси

10 листопада, 14:18

article_img
В Адміністрації президента відреагували на інформацію щодо виведення мільярдів Януковича через банк Порошенка