Джордж Сорос попередив про нову фінансову кризу

7 січня 2016, 18:36
Світові фінансові ринки стикаються з кризою, і інвесторам слід проявити обережність, заявив мільярдер Джордж Сорос на економічному форумі в Шрі-Ланці

Як повідомляє Bloomberg, за його словами, нинішня ситуація на ринках має схожість зі світовою фінансовою кризою 2008 року.

Інвестор, зокрема, зазначив, що Китай намагається знайти нову модель економічного зростання, а девальвація його валюти чинить негативний вплив на економіки інших країн світу. До того ж, країни, що розвиваються, стикаються з проблемою повернення до позитивних процентних ставок.

Відео дня

"У Китаю великі проблеми з коректуванням. Я б сказав, що це прирівнюється до кризи. Коли я дивлюся на фінансові ринки, я бачу серйозні виклики, які нагадують мені про кризу 2008 року", - заявив Сорос.

Раніше НВ повідомляло, що за даними аналітиків одного з найбільших в світі інвестиційних банків Goldman Sachs, нині світ переживає третю хвилю фінансової кризи, яка характеризується вкрай низькими цінами на сировину, уповільненням економічного зростання в Китаї та на інших ринках, що розвиваються, а також низькою інфляцією в глобальному масштабі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X