Два українські банки знайшли спосіб злиття

28 листопада 2017, 11:27
У грудні акціонери запорізького Індустріалбанку на загальних зборах розглянуть питання про конвертацію акцій київського Експрес-Банку в акції Індустріалбанку у зв'язку зі злиттям банків

Про це повідомив Індустріалбанк у системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), передає агентство Інтерфакс-Україна.

Відео дня


Індустріалбанк заснований у 1990 році, Експрес-банк - у 1994 році.

Дані банки мають загальну групу акціонерів і входять в одну банківську групу. Роза Дворецька, Ігор Дворецький і Анна Дворецька володіють 70% статутного капіталу Індустріалбанку, а в Експрес-банку Розі і Ігорю Дворецьким належить 80% статутного капіталу.

Згідно з даними НБУ, на 1 липня 2017 року за розміром загальних активів Індустріалбанк займав 33-є місце (2,8 млрд грн), Експрес-Банк - 45-е місце (1,4 млрд грн) серед 88 банків, що діяли в країні.


У травні цього року стало відомо, що Індустріалбанк планує завершити злиття з Експрес-банком протягом 2017 року.

Пізніше Національний банк України погодив план приєднання Експрес-банку до Індустріалбанку.

На початку серпня відбулися збори акціонерів Індустріалбанку та Експрес-банку, на яких був затверджений план злиття.

У результаті реорганізації Індустріалбанк стане правонаступником всіх прав і обов'язків Експрес-Банку щодо його клієнтів, партнерів, контрагентів. Ідустріалбанк також отримає всі права на передані йому активи (включаючи права за договорами поруки). Крім того, йому перейдуть обов'язки боржника за вимогами кредиторів (вкладників) щодо переданих зобов'язань без необхідності внесення змін до відповідних угод.

Показати ще новини
Радіо НВ
X