Два банки вирішили спільно використовувати низку відділень

15 червня 2017, 10:11
Альфа-Банк (Україна) і Укрсоцбанк ухвалили рішення про початок спільного використання ряду своїх відділень

Про це повідомив СЕО банківської групи Альфа-Груп в Україні Іван Світек, передає агентство Українські Новини.

"Оскільки Альфа-Банк і Укрсоцбанк є 2 активи групи в Україні, формат роботи наших роздрібних мереж повинен підкорятися загальній логіці. Ми ретельно проаналізували особливості обох наших роздрібних мереж - Альфа-Банку і Укрсоцбанку. Альфа технологічніша і інноваційна, до неї тяжіють адепти digital cashless, ми мінімум раз на місяць випускаємо оновлення нашого мобільного банкінгу", - підкреслив він.

Відео дня

Натомість, як виявили дослідження, Укрсоцбанк, зі свого боку, заточений під традиційні банківські продукти і персоналізований "сімейний" сервіс - банк не випадково виграв нагороду за найкраще обслуговування фізичних осіб в 2016 році.

"Але обом банкам є чому вчитися - один у одного, у українських конкурентів і європейських ринків. Тому вже в червні ми починаємо змінювати формат нашої роздрібної присутності. На перехідному етапі ми пропонуємо ринку унікальний формат поєднання двох банків в одному приміщенні, коли одне відділення має каси і Альфи, і Укрсоцбанку", - заявив Іван Світек.


Нагадаємо, що в серпні 2016-го стало відомо, що Альфа-Банк і Укрсоцбанк утворюють третє за потужністю об'єднання банків в Україні.

Пізніше повідомлялося, що Антимонопольний комітет України 8 вересня 2016 надав дозвіл компанії ABH Holding SA на придбання акцій Укрсоцбанку в розмірі, що перевищує 50% голосів у вищому органі управління банку.

12 жовтня Національний банк України (НБУ) погодив власникам ABH Holding SA Михайлу Фрідману, Герману Хану, Петру Авену та Олексію Кузьмичову придбання опосередкованої істотної участі в Укрсоцбанку.

31 жовтня ABH Holdings S.A. (ABHH), яка опосередковано володіє 100% акцій Альфа-Банку Україна (через холдингову компанію ABH Ukraine Limited (ABHU)) та UniCredit Group (UCG), оголосили про завершення операції з передачі 99,9% Укрсоцбанку активу UCG в Україні, в обмін на міноритарну частку володіння в ABHH у розмірі 9,9%.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X