«Копія якісна». Дубілет і творець Приват24 роблять платформу для запуску необанків

28 липня 2021, 10:57

Співзасновник Fintech Band Дмитро Дубілет і творець Приват24 Олександр Вітязь створили компанію, яка працює над платформою для запуску необанків.

Колишній міністр Кабінету міністрів і співзасновник Fintech Band (запускали monobank) Дмитро Дубілет, творець сервісу Приват24 Олександр Витязь та третій співзасновник Микола Безкровний запускають компанію Fintech Farm, яка розробила платформу для запуску необанків. Про це пише AIN.UA.

Відео дня

Повідомляється, що Fintech Farm продає свою платформу банкам, яким цікаво запустити подібний проєкт. Першим клієнтом компанії став Unibank з Азербайджану, який запускає проєкт Leobank.

Повноцінний запуск Leobank заплановано на кінець вересня, поки компанія збирає заявки на отримання карт. Дубілет не приховує схожість Leobank і monobank: схожі лендинги продуктів, інтерфейс, є маскот з сімейства котячих, кешбек і великий кредитний ліміт.

Дмитро Дубілет не розкриває, коли була створена Fintech Farm і суму інвестицій в проєкт. Розмір команди також не розголошується, але відомо, що розробка перебуває в Україні. За словами Дубілета, компанія видає опціони членам команди.

Виходити на український ринок Fintech Farm не планує.

У коментарі виданню співзасновник monobank Олег Горохівський заявив, що знав про інтерес Дубілета до фінтехпроєктів після його повернення в бізнес, але про запуск Fintech Farm він не знав.

«Тепер Дмитро просто зобов’язаний повторити наш український успіх в Азербайджані, так як на вигляд копія якісна», — додав Гороховський.

Нагадаємо, що monobank дозволить клієнтам купувати і продавати криптовалюта біткоіни, а також торгувати акціями.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X