Dragon Capital вирішила викупити компанію свого топ-менеджера

4 квітня 2018, 08:31
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Одна з найбільших в Україні інвестиційних компаній Dragon Capital планує стати власником фінансової компанії Інвесткепітал.

29 березня Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг дозволила Драгон Капітал Консалтинг купити 100% акцій зазначеної фінкомпанії, пише finclub.


Фінкомпанія Інвесткепітал зареєстрована в Києві в липні 2017 року, статутний капітал складає 5 млн грн. Основним видом діяльності компанії є надання фінпослуг.

Відео дня

Наразі її кінцевим бенефіціарним власником є ​​Олександр Ублінських - заступник директора з торгівлі цінними паперами в Dragon Capital.

З листопада 2017 року керівником компанії є керуючий директор Dragon Capital Андрій Дмитренко. Відтоді компанія знаходиться в Києві по вул. Саксаганського 36Д. За цією адресою розташований офіс Dragon Capital.

У прес-службі Dragon Capital відмовилися прокоментувати, з якою метою купується ця фінкомпанія.

Нагадаємо, у вересні 2017 року інвестиційна компанія Dragon Capital стала власником фінансової компанії Артуа.


Dragon Capital - одна з найбільших груп компаній, що працюють у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована у 2000 році в Києві. Кінцевим бенефіціаром є Томаш Фіала.


Нагадаємо, що компанія Dragon Capital спільно з низкою іноземних інвесторів має намір залучити в Україну до $300 млн інвестицій в 2018 році. Dragon Capital брала інвестиційну паузу в 2013-2014 року, відновивши вкладення в країну з травня 2015 року, і зараз нарощує їх темпи. У 2017 році компанія оцінює обсяг інвестицій компанії в Україні в $100-150 млн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X