Досить нас ховати. Хвиля чуток змусила найбільший банк України спростовувати чутки про проблеми

5 листопада 2015, 14:08
Найбільший в Україні ПриватБанк спростовує чутки про свою націоналізацію після поширення в суспільстві чуток про введення тимчасової адміністрації у фінустанову

"Ну, досить вже нас націоналізувати і вводити в нас тимчасову адміністрацію!", - написав перший заступник голови правління ПриватБанку Олег Гороховський в Facebook.

Він розповів, що клієнтам банку стали надходити СМС і дзвінки про введення в банк тимчасової адміністрації.

Відео дня

"Найсмішніше, що вони надіслали СМС нашому голові правління", - написав Гороховський.

Як зазначив Гороховський, ПриватБанк є єдиним банком з першої десятки, який виконує норматив адекватності капіталу - 10,02% (норматив -10%).

Офіційний коментар з приводу даної ситуації опублікував Національний банк України в Facebook, навівши слова заступника голови регулятора Олександра Писарчука.

У ньому сказано, що ПриватБанк є системно важливим для фінансової системи і найбільшим спеціалізованим ощадним банком, який обслуговує 34% вкладів населення країни.

У регуляторі запевнили, що постійно моніторять діяльність кураторів і приділяють особливу увагу всім системним банкам.

"На даний момент ПриватБанк виконує нормативи ліквідності, працює в звичайному режимі та безперебійно обслуговує клієнтів", - зазначив Писарук.

ПриватБанк контролюється олігархом Ігорем Коломойським. Чутки про націоналізацію цього банку вперше стали поширюватися після відставки Коломойського з посади голови Дніпропетровської ОДА. Нова хвиля чуток виникла на тлі відкриття кримінальних справ проти його соратника Геннадія Корбана.

Показати ще новини
Радіо НВ
X