Дали відстрочку. «Дочці» російського держбанку дозволили відкласти зміну назви

22 листопада 2021, 10:29

Суд дозволив «дочці» російського Сбербанку змінити назву на дев’ять місяців пізніше.

Господарський суд Києва дав відстрочку «дочці» російського Сбербанку, дозволивши їй змінити назву на дев'ять місяців пізніше. Про це пише Finbalance із посиланням на рішення суду.

Відео дня

Наразі російський Сбербанк може не змінювати назву в Україні до 11 серпня 2022 року.

В ухвалі від 11 листопада цього року суд зазначив, що взяв до уваги необхідність вчинення «дочкою» Сбербанку низки заходів щодо зміни найменування, терміни виконання яких залежать у т. ч. від третіх осіб.

Також у суді зазначили, що врахували розгалуженість мережі банку, кількість клієнтів та контрагентів, кількість власників карток із позначенням Сбербанк, що підлягають вилученню, тоді як «діяльність з надання банківських та фінансових послуг банку має бути безперервною».

Станом на 1 серпня 2021 року Сбербанк в Україні мав 89 відділень, 67 банкоматів, 3941 POS-терміналів. Клієнтами банку було 317 071 фізосіб та 34 905 юросіб, банк емітував 179 016 платіжних карток: MasterCard - 106 938, Visa - 72 088.

В ході судового процесу український Ощадбанк, за позовом якого суд зобов'язав «дочку» російського держбанку змінити ім'я, висловлював думку, що клопотання Сбербанку про відстрочку виконання судового рішення є безпідставним, а «підрахунки терміну виконання рішення суду не заслуговують на увагу через їхню невідповідність дійсності та надуманість».

Раніше повідомлялося, що українська «дочка» російського Сбербанку змінює ім'я на Міжнародний резервний банк.

У серпні цього року Верховний Суд ухвалив остаточне рішення у суперечці між державним Ощадбанком та українською «дочкою» російського Сбербанку з приводу прав на торгову марку «Сбербанк» на території України.

У травні цього року суд зобов'язав російський Сбербанк відмовитися до доменного імені sberbank.ua.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X