Нацбанк оскаржить скасування догани Рожковій та Сологубу

21 квітня 2021, 18:52

НБУ подасть апеляцію на рішення Окружного адміністративного суду Києва, який скасував рішення Ради НБУ про догану і висловлення недовіри Катерині Рожковій і Дмитру Сологубу.

Національний банк України від 15 квітня подав апеляції на рішення Окружного адміністративного суду Києва про скасування рішення Ради НБУ про догану і висловлення недовіри Катерині Рожкової і Дмитру Сологубу.

Відео дня

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на пресслужбу НБУ.

«НБУ подав апеляційні скарги на рішення ОАСК від 2 квітня 2021 року по справах за позовами першого заступника голови НБУ Рожкової і заступник голови НБУ Сологуба про визнання незаконними та скасування рішень Ради Нацбанку про застосування до них дисциплінарних стягнень», - заявили в прес-службі регулятора.

Крім того, 8 квітня НБУ подав апеляційну скаргу на рішення Солом'янського райсуду Києва за позовом Рожкової про визнання незаконними та скасування вищевказаних рішень Ради Нацбанку.

Нагадаємо, що на початку жовтня 2020 року в Раді НБУ оголосили догану Рожкової і Сологубу і висловили їм недовіру. Як пізніше заявила сама Рожкова, причиною догани стали коментарі виданню KyivPost для публікації про Нацбанк.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X