"Дочка" російського ВТБ задумалася про припинення діяльності в Україні

1 березня 2018, 17:28

Дочірній банк російського ВТБ БМ Банк хоче припинити банківську діяльність без припинення юридичної особи.

Про це йдеться у системі розкриття інформації НКЦБФР, передає Інтерфакс-Україна.

Також наголошується, що це питання включене до порядку денного зборів акціонерів фінустанови 19 березня. Акціонери також мають намір затвердити план припинення банківської діяльності фінустанови

Відео дня

Нагадаємо, що ще у березні минулого року російський ВТБ заявляв, що планує піти з на українського ринку. Пізніше у банку заявляли, що розраховують до кінця червня продати дочірній український БМ банк. Однак, цього так і не відбулося.

У вересні ВТБ знову заявив про неможливість продати українські ВТБ і БМ Банк. А вже у листопаді БМ Банк заявив про скорочення регіональної мережі.


Російський БМ Банк (контролюється групою ВТБ) володіє 99,9% українського БМ Банку. За даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2017 року за розміром загальних активів БМ Банк займав 51 місце (1,1 млрд грн) серед 88 банків, що діяли у країні.


Відзначимо, 16 березня Петро Порошенко схвалив санкції проти п'яти російських банків терміном на рік. Зокрема, в список потрапили Сбербанк, ВТБ, БМ Банк, Промінвестбанк і VS Bank. Цим банкам заборонено виводити кошти за межі країни.

Заступник глави Національного банку України (НБУ) Катерина Рожкова 19 березня 2017 го заявила, що всі банки з російським держкапіталом ведуть переговори про продаж.

Показати ще новини
Радіо НВ
X