"Дочка" російського банку покинула банківський ринок України

19 березня 2018, 13:46

Дочірній банк російського ВТБ - БМ Банк прийняв рішення про припинення банківської діяльності зі збереженням юридичної особи.

Про це повідомили у прес-службі банку.

Раніше акціонерами групи ВТБ було ухвалено стратегію щодо оптимізації присутності в Україні. У межах цієї стратегії та відповідно до вимог закону Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків розроблено план припинення банківської діяльності БМ Банку.

Відео дня

“У встановлені законодавством терміни (до 180 днів з дати погодження Національним банком України (НБУ) БМ Банк повністю виконає всі свої зобов'язання, пов'язані із банківською діяльністю, і перш за все - зобов'язання перед клієнтами банку”, - повідомили у прес-службі.

У вересні 2018 року НБУ буде направлено клопотання про відкликання банківської ліцензії.

Наразі плани щодо подальшої роботи банку як юридичної особи поки не розголошуються.

Нагадаємо, що Національний банк України (НБУ) продовжив санкції проти "дочок" держбанків РФ, виконуючи рішення Ради національної безпеки і оборони України Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій). Санкції застосовані до Сбербанку, Промінвестбанку, ВТБ банку та БМ банку.


Російський БМ Банк (контролюється групою ВТБ) володіє 99,9% українського БМ Банку. За даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2017 року за розміром загальних активів БМ Банк посідав 51 місце (1,1 млрд грн) серед 88 банків, що діяли у країні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X