"Дочка" французького банку в Україні припинить видавати “теплі” кредити

14 серпня 2018, 11:52

Креді Агріколь Банк з 14 серпня припиняє видачу нових кредитів за програмою енергоефективності житла від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) IQ energy у зв’язку з вичерпанням ліміту, відкритого для участі в програмі.

Про це повідомляється у прес-релізі фінустанови.

При цьому всі проекти за програмою, в яких кредитні договори з Креді Агріколь Банком укладено до 14 серпня включно або сплачено кредитними картками банку, розглядатимуться за чинними правилами.

Відео дня


Програма IQ Energy реалізується в Україні з квітня 2016 року, за цей час майже 13 тис. українських домогосподарств вже отримали близько 320 млн грн (приблизний еквівалент $12 млн) на термомодернізацію. Загальний обсяг компенсацій на утеплення житла – €15 млн.


Проекти, кредитні договори за якими будуть укладені після 14 серпня, підтримуватися програмою не будуть.


Креді Агріколь Банк (раніше - Індекс-Банк) засновано в 1993 році. Credit Agricole SA на 1 січня 2018 року володів 99,9% статутного капіталу Креді Агріколь Банку.

Згідно з даними Нацбанку України, Креді Агріколь Банк на 1 січня 2018 року за розміром загальних активів посідав 13-е місце (33,3 млрд грн) серед 84 банків, що діяли в країні.

Показати ще новини
Радіо NV
X