Deutsche Bank загрожує великий штраф за відмивання грошей у Росії

14 серпня 2015, 09:53
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Порушення антиросійських санкцій може коштувати Deutsche Bank $4 млрд

Розслідування відмивання фінустановою грошей в РФ, а також порушення ембарго США щодо Ірану ведеться в чотирьох країнах, повідомляє Deutsche Welle з посиланням на Spiegel Online.

Відео дня

Лиш у Великобританії банку загрожує стягнення штрафу в розмірі сотень мільйонів євро. Однак найбільший штраф може бути призначений у США: американський Мін'юст має намір з'ясувати, чи не проводили російські клієнти банку незаконний обмін рублів на долари і чи не порушувалися при цьому діючі антиросійські санкції. Слідство у США, зокрема, цікавлять так звані "дзеркальні угоди", завдяки яким клієнти могли виводити з РФ кошти сумнівного походження. Розслідування перебуває на початковій стадії і точну суму штрафу визначити поки складно, зазначає Spiegel.

Видання пише, що російські відомства також намагаються з'ясувати, чи сприяв банк відтоку капіталу з країни. Учасниками сотень сумнівних угод були компанії, ймовірно, спеціально створені для цих цілей. Ймовірно, Deutsche Bank в Москві і Лондоні в деяких випадках мав справу з одними й тими самими сторонами.

Раніше повідомлялося, що Великобританія і США зайнялися розслідуванням відмивання грошей Deutsche Bank в Росії. Наприкінці травня стало відомо, що Deutsche Bank почав внутрішню перевірку у справі про можливе відмивання грошей в московському філіалі. Банк розслідує можливе відмивання близько $6 млрд російських клієнтів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X