Давайте вже після виборів. Держбюджет на 2021 рік Рада розгляне на початку листопада — Разумков

19 жовтня 2020, 12:40

Проект держбюджету на наступний рік Верховна Рада розгляне після 3 листопада.

Про це заявив голова ВР Дмитро Разумков, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Сподіваюся, найближчим часом проект держбюджету до першого читання буде підготовлений, і після того, як пройдуть вибори, і ми, згідно з планом графіка нашої роботи, повернемося до Верховної Ради з 3 листопада. І я впевнений, що ми зможемо розглянути цей законопроект», — сказав Разумков 19 жовтня на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій і груп парламенту.

Відео дня

Він звернувся до профільного комітету, інших парламентських комітетів і до уряду «оперативно допрацювати» проект держбюджету на 2021 рік «Для того, щоб ми прийняли його вчасно».

«20 жовтня ми його не зможемо розглянути, але, щоб ми скоротили терміни при підготовці, і прийняття його, щоб ми в новий рік зайшли з нормальним бюджетом, наскільки це можливо в цих непростих умовах», — сказав Разумков.

Він пояснив, що законопроект про держбюджет на 2021 рік, який планували розглянути 20 жовтня, не підготовлений до розгляду в першому читанні, і це пов’язано з непростою ситуацією з COVID-19, в тому числі і в Верховній Раді.

Разумков нагадав, що в п’ятницю, 16 жовтня, не відбулося засідання бюджетного комітету з технічних причин, і «згідно з чинним законодавством, документ, який ми повинні були розглядати завтра, не готовий… тому що і народні депутати з ним ще не познайомилися, і комітет ще не прийняв відповідне рішення».

Кінцевий термін прийняття держбюджету, згідно законодавства, — до 1 грудня.

Показати ще новини
Радіо NV
X