Держбанки залишилися без нової стратегії розвитку

12 липня 2017, 19:03
Документ, який повинен містити подальший план розвитку державних банків буде підготовлений іноземною компанією лише через вісім тижнів

Про це повідомив в соцмережі Facebook Сергій Рибалка, голова комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності.

"Мінфін в черговий раз нас "ощасливив". Тільки зараз він вирішив взятися за підготовку стратегії, яку обіцяв надати до середини травня цього року. У цю п'ятницю міністерство планує домовитися з іноземною компанією, яка повинна підготувати цей документ. Отримати назад розраховують через вісім тижнів", - нарікає Рибалка.

Відео дня

Депутат висловив побоювання, щодо того, щоб не вийшло так, що у вересні з'явиться документ, який абсолютно не відображає головну мету, яку повинні виконувати державні банки з розвитку української економіки.

В кінці травня заступник міністра фінансів Оксана Маркарова заявляла, що остаточний документ Стратегії розвитку держбанків перебуває в процесі розробки. За її словами, блок корпоративного управління, залишається практично незмінним, в порівнянні з раніше поданою стратегією. У той же час є ряд блоків, над якими Мінфін ще продовжує працювати.

"Є великі блоки, які стосуються змін, пов'язаних з новим державним банком (ПриваБанк - Ред.). Проте, у держбанків вже є затверджені стратегії, згідно з якими вони розвиваються. Відповідно, як тільки буде оновлена загальнодержавна стратегія, ми будемо вносити в діючі стратегії кожного держбанку необхідні зміни", - сказала вона агентству Інтерфакс-Україна в кулуарах конференції Cashless Ukraine Summit.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X