У рамках програми з МВФ. Кабмін оновив принципи реформування держбанків

2 вересня 2020, 17:51

Кабінет міністрів у рамках програми з Міжнародним валютним фондом оновив принципи стратегічного реформування державних банків.

«Основні пріоритети положень — це впровадження стратегій для кожного банку держсектора, захист і підтримка реалізації реформи корпоративного управління з більшістю незалежних членів в наглядовій раді, зменшення частки непрацюючих активів на балансі, скорочення позиції держави, держпідприємств у банках держсектора і інше», — заявив заступник міністра фінансів Денис Улютін на засіданні Кабміну 2 вересня, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Він уточнив, що Міністерство фінансів розробило оновлену редакцію основ стратегічного реформування держбанків за підсумками консультацій з міжнародними експертами, НБУ і банками держсектора.

Як повідомив глава НБУ Кирило Шевченко, який також був присутній на засіданні Кабміну, регулятор підтримує оновлення принципів стратегічного реформування держбанків.

«Ми б хотіли підтримати цей проект документа, тому що, відповідно до 17 статті Меморандуму з МВФ, Україна також взяла на себе зобов’язання відновити стратегічні положення. Ми дійсно відпрацювали цей документ, і хочу підтримати колег з Міністерства фінансів з тим, щоб його можна було затвердити якомога швидше», — сказав він.

Показати ще новини
Радіо НВ
X