Державні інвестиційні проекти використали менше половини виділених на них грошей

5 жовтня 2017, 19:25
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Фінансування державних інвестиційних проектів за 9 місяців 2017 року склало 386,1 млн грн або 48% із запланованих 801 млн грн

Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

У держбюджеті на 2017 рік передбачено 1,7 млрд грн на фінансування 18 державних інвестпроектів. Загальна вартість проектів складає 24 млрд грн, з яких для завершення їх потрібно 22,8 млрд грн з держбюджету, відзначає Мінекономрозвитку.

Відео дня

У найбільш повному обсязі вибрали кошти проекти з будівництва лікувально-реабілітаційного корпусу Інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова НАМНУ, реставрація приміщень Львівської музичної академії. Вони освоїли кошти на 100%.

На 91% використані кошти, передбачені на реставрацію клінічного корпусу №3 Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова НАМНУ, зазначено в повідомленні.

Головні розпорядники бюджетних коштів заявили про необхідність додаткового фінансування в поточному році на 285,5 млн грн, повідомляє міністерство.

Так, 56 млн грн буде потрібно додатково на будівництво лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит. Додаткові 200 млн грн заявлені на реставрацію Маріїнського палацу, йдеться в повідомленні міністерства.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X