Держава виділила Приватбанку 22,5 млрд грн

12 липня 2017, 18:49
28
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Мінфін вирішив докапіталізувати ПриватБанк на 22,5 млрд грн

11 липня міністерство фінансів України внесло в капітал націоналізованого Приватбанку  облігації внутрішньої державної позики на 22,5 млрд грн

Процес докапіталізації буде проходити в два етапи, на першому з яких випущені ОВДП на суму 22,5 млрд грн, передає Інтерфакс-Україна.

У середині травня 2017 року Приватбанк привернув EY для проведення комплексного аудиту фінансової звітності та діяльності банку за 2016 рік.

На підставі висновків EY Кабінет міністрів України під час позачергового засідання 26 червня прийняв рішення докапіталізувати ПриватБанк ще на 38,565 млрд грн для виконання фінустановою економічних нормативів.

Другий транш, в 16 млрд грн, буде перерахований ближче до кінця осені. При цьому його обсяг може бути знижений в разі розробки і реалізації банком стратегії роботи із заставним майном, отриманим в якості погашення заборгованості за кредитами, а також за рахунок прибутку банку.

Раніше 10 квітня 2017 року глава Нацбанку Валерія Гонтарєва заявила, що пост-аудит ПриватБанку після його націоналізації виявив додаткові проблеми: чи не 97%, а 100% корпоративного кредитного портфеля було видано пов'язаним особам, а потім повідомила, що фінустанові за підсумками пост-аудиту потрібно докапіталізація ще мінімум на 30 млрд грн.


Як повідомлялося, 18 грудня 2016 року уряд за пропозицією Національного банку України (НБУ) і акціонерів ПриватБанку, найбільшими з яких на той момент були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, прийняв рішення про націоналізацію цього найбільшого на українському ринку фінустанови. Держава отримала 100% в його капіталі, а ПриватБанк був докапіталізувати на суму 116,8 млрд грн.

Нагадаємо, Міністерство фінансів України вирішило докапіталізувати Приватбанк на 38,565 млрд грн.

Вибір редакції

Події

Сьогодні, 11:39

article_img
Джокер, офіцерська кісточка та інші офіційні особи. Краще за тиждень за версією головного редактора NV.ua
Політика

Сьогодні, 11:42

article_img
Ізоляція російського інтернету і Мосійчук, готовий до самоспалення
Політика

Сьогодні, 13:24

article_img
Королі готівки. Хто з ключових кандидатів у президенти має найбільше грошей "на руках"

Головне

Країни

Вчора, 22:23

article_img
У США через слизьку дорогу зіткнулися 47 автомобілів, є потерпілі
Євробачення

Сьогодні, 09:20

article_img
KAZKA в зоні ризику. Відео всіх виступів і думки журі у другому півфіналі нацвідбору на Євробачення 2019
Політика

Сьогодні, 11:42

article_img
Ізоляція російського інтернету і Мосійчук, готовий до самоспалення