Кумівство. Данилюк заявив, що на пост глави Нацдепозитарію хочуть призначити «потрібну» людину

5 квітня 2021, 19:52

Голова наглядової ради Національного депозитарію України Олександр Данилюк заявив, що на пост глави НДУ хочуть призначити потрібну людину.

Колишній міністр фінансів і екссекретар РНБО України Олександр Данилюк заявив, що оновлений склад Національної комісії з цінних паперів на фондовому ринку ініціював заміну Наглядової ради Національного депозитарію, який очолює сам Данилюк.

Відео дня

Про це він написав у своєму Facebook.

«Сьогодні вранці почав працювати новий склад Національної комісії з цінних паперів на фондовому ринку. І першим і єдиним рішенням Комісії стало ініціювання заміни Наглядової ради Національного депозитарію, яку я очолюю. Нагадаю - Нацкомісія є одним з акціонерів Нацдепозитарію», - написав Данилюк.

Данилюк нагадав, що зараз наглядову раду Нацдепозитарію проводить конкурс на посаду глави правління НДУ.

«У представників чинної влади є принцип - призначати на всі позиції наближених для себе людей», - додав глава наглядової ради Нацдепозитарію.

За словами Данилюка, позиція наглядової ради в цьому питанні є принципова, і є для влади «кісткою в горлі».

«Тому для них єдиним варіантом вирішення стало дострокове припинення повноважень Наглядової ради», - підкреслив Данилюк.

"Цікаво, що це було зроблено через недавно призначеного керівника Нацкомісії - маловідомого в професійному співтоваристві Руслана Магомедова", - додав колишній міністр фінансів.

За словами голови наглядової ради НДУ, ініціативу замінити наглядову раду депозитарію «без питань і обговорень» підтримали члени комісії з цінних паперів, які займали свої посади не більше 3-х годин.

«Далі все просто. Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку звільняє Наглядова рада НДУ на наступних загальних зборах акціонерів і призначає туди лояльних людей, які на "конкурсі" вибирають потрібного Голови правління НДУ. А далі Нацдепозитарій повернеться до схематозу, який був викоренений професійною роботою чинного керівництва», - вважає Данилюк.

Також він припустив, що схеми повернуться і в інші сфери, які регулюються Національною комісією.

«Така ось спритність рук від людей Зеленського. І як ви розумієте, ніякого шахрайства », - уклав Данилюк.

Нагадаємо, що в лютому цього року Зеленський призначив нового главу Нацкомісії з цінних паперів. 23 лютого президент звільнив Тимура Хромаєва з посади голови Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) і призначив керівником цього органу Руслана Магомедова.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X