Citigroup вирішила закрити роздрібний бізнес у Росії

25 серпня 2022, 16:59
Citigroup закриває роздрібний бізнес у РФ (Фото:REUTERS/Robert Galbraith)

Citigroup закриває роздрібний бізнес у РФ (Фото:REUTERS/Robert Galbraith)

Американська Citigroup вирішила згорнути роздрібний бізнес у Росії.

Американський Citigroup оголосив про згортання споживчих операцій у Росії. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Банк почне згортати свої операції з обслуговування клієнтів та місцевих комерційних банків у країні у поточному кварталі.

Відео дня

У рамках ліквідації Citi також продовжить активно продавати деякі портфелі споживчих банківських послуг у Росії.

Скорочення торкнеться приблизно 2300 співробітників та 15 філій. Споживчі продукти та канали, які торкнулися догляду, включають депозити, інвестиції, кредити та картки.

"За останні кілька місяців ми розглянули кілька стратегічних варіантів продажу цих підприємств. Зрозуміло, що згортання має найбільше значення, враховуючи безліч ускладнюючих чинників у навколишньому середовищі. Ми зосереджені на підтримці наших постраждалих колег, клієнтів та партнерів у цей перехідний період», – зазначили у Citi.

За даними на кінець другого кварталу 2022 року, Citi оцінював свої активи в Росії $8,4 млрд. Закриття російського бізнесу коштуватиме компанії приблизно $170 млн.

Citi був одним із перших міжнародних банків, який вийшов на російський ринок. Група відкрила своє представництво у Москві 1992 року. Через рік Citi одержала ліцензію для ведення банківської діяльності в РФ.

У липні цього року Reuters повідомляв, що великі іноземні банки на кшталт Citi та Raiffeisen не можуть залишити російський ринок через дії російської влади та змушені наймати персонал.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X