Ціна біткоїна вперше перевищила $48 тисяч

9 лютого 2021, 10:30

Вартість біткоїна знову обновила історичний максимум, вперше подолавши позначку $48 тисяч. Він продовжує дорожчати на тлі новини про те, що компанія Tesla інвестувала в криптовалюту $1,5 млрд.

За даними Coindesk, 9 лютого вартість біткоїна піднімалася до $48,226 тис. Зараз він торгується по $47,149 тис. За останню добу біткоїн подорожчав на 20,64%, а з початку року — на 62,6%.

Відео дня

Курс біткоїна встановив новий історичний максимум на тлі новини про те, що американська компанія Tesla інвестувала в нього $1,5 млрд, а також планує в майбутньому дозволити клієнтам розплачуватися з нею біткоїнами.

Майкл Новограц, засновник інвестиційної компанії Galaxy Digital, яка інвестує в криптовалюти, сказав в інтерв'ю Bloomberg, що біткоїн може подорожчати до $100 тисяч до кінця року. Майкл Сейлор, генеральний директор компанії MicroStrategy, яка витратила більш ніж $1 млрд на купівлю біткоїнів, називає цю криптовалюту «найдефіцитнішим активом» в світі.

Багато експертів і аналітиків, як і раніше, налаштовані скептично. У січні аналітики швейцарського фінансового холдингу UBS попередили своїх клієнтів, що на інвестиціях в криптовалюти можна втратити всі гроші. На їхню думку, в короткостроковій перспективі ціни можуть продовжити зростання, але в довгостроковій є серйозні ризики.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X