Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Чотири Суркіса і Закарпатський коньяк. НБУ повідомив нові дані про власників банків

28 жовтня 2015, 18:09
1733
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

НБУ повідомив дані про власників чотирьох банків

Фото: НБУ

Національний банк України погодив набуття істотної участі акціонерам трьох банків - ПАТ Комінвестбанк, ПАТ А-Банк та ПАТ Перший інвестиційний банк

Згідно з повідомленням Нацбанку від 28 жовтня, станом на 01 січня 2015 року 84,12% акцій Комінвестбанку належать ОП Ужгородський коньячний завод, що виробляє, зокрема, відомий коньяк Закарпатський.

У повідомленні також зазначається, що ще 15,88% цього банку належать ТОВ Латуж, акціонерами якого є Гісем Володимир Васильович та Білинець Надія Григорівна.

"У ПАТ Комінвестбанк погоджено набуття істотної участі Гісему Володимиру Васильовичу та Гісему Мирославу Володимировичу, які незалежно від формального володіння мають можливість вирішального впливу на управління та діяльність банку", - сказано також у повідомленні.

Крім того, НБУ повідомив, що родина Суркісів у складі Суркіса Ігоря Рахмільовича, Суркіс Марини Ігорівни, Суркіса Григорія Михайловича та Суркіс Світлани Григорівни отримала погодження на набуття істотної участі у ПАТ А-Банк. На початку року учасниками цього банку були 12 юридичних та одна фізична особа, без власників істотної участі.

"Погоджено набуття прямої істотної участі в розмірі 24,5277% у ПАТ Перший інвестиційний банк Спектору Михайлу Йосифовичу. На початку 2015 року учасниками банку були 17 юридичних та 17 фізичних осіб. Інший власник істотної участі Клещук Олександр Олександрович володіє 48% акцій банку", - сказано також у повідомленні НБУ.

НБУ також повідомив про завершення перевірки майнового стану власника Кристалбанку – Ленінг Марини Густавівни та дійшов висновку, що структура власності банку є прозорою

Нагадаємо, 1 квітня НБУ зобов'язав банки розкрити інформацію про реальних власників до 8 липня.

Головне

Бізнес/Фінанси

11 грудня, 19:26

article_img
Допомога Україні. ЄС перерахував 500 млн євро першого траншу

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися