Чорна смуга криптовалют. Біткоїн з грудня втратив $12 тисяч

2 лютого 2018, 20:34

Криптовалютний ринок переживає черговий сильний удар. Вартість всіх основних цифрових валют різко котиться вниз. А найголовніша з них – біткоїн – побила тримісячний антирекорд.

2 лютого близько 15:00 за Києвом середньозважений курс біткоїну опустився до $7796 за монету. За такою ціною останній раз популярна криптовалюта торгувалася аж в листопаді минулого року. Після чого стрімко дорожчала аж до середини грудня. Тоді біткоїін подорожчав до рекордних $20 тис.

Відео дня

Тобто лише за півтора місяці він обвалився майже втричі.

Втім, до моменту написання матеріалу біткоїну вдалося трохи зміцнитися і за нього давали близько $8800.

Але лихоманить не лише біткоїн. Інші криптовалюти теж "потрапили під роздачу". Наприклад, Ethereum, який знаходиться на другому місці за капіталізацією після біткоїну, всього за добу опустився на 13,4%, Ripple – на 13,2%, Bitcoin Cash – на 6,3%, а Cardano – на 14,5%.

Загальна вартість криптовалют сьогодні опускалася нижче $400 млрд, і досягала рівня кінця листопада-початку грудня 2017-го.

Зараз, згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова капіталізація криптовалют знаходиться близько $420 млрд, а загальна вартість біткоїну – близько $150 млрд.

Панічні настрої на крипторинку викликає все більша увага світових регуляторів до цифрових активів. Наприклад, 1 лютого міністерство фінансів Індії пообіцяло "вжити будь-яких заходів щодо викорінення використання криптоактивів для фінансування нелегальної діяльності або в якості платіжної системи".

Обмеження на ринку торкнулися і інвесторів у Південній Кореї. З 30 січня для торгівлі криптовалютами кожен трейдер в країні зобов'язаний ідентифікувати себе за допомогою банківського рахунку.

А найбільший швейцарський фінансовий холдинг UBS заявив, що може ввести обмеження для своїх співробітників, що займаються криптовалютами в особистих цілях. Зокрема, їм може знадобитися просити офіційного дозволу керівництва на такі операції.

Не відстає і Facebook. На цьому тижні соцмережа заборонила рекламу криптовалют і ICO (операції первинного розміщення токенів криптовалют).

Показати ще новини
Радіо NV
X