Чому варто брати онлайн кредити

30 травня 2017, 18:47
PR

В житті кожної людини часто бувають незаплановані витрати

Терміново потрібні гроші до зарплати? Хочете взяти експрес кредит без довідки про доходи і не знаєте з чого почати? Або ви не знаєте наскільки можна довіряти онлайн сервісам? У даній статті ми розберемо чому мікрофінансові організації випередили банківський сектор в питанні швидкого кредитування. Також поговоримо про важливі аспекти, які потрібно знати всім клієнтам МФО.

Переваги позик в інтернеті

У житті кожної людини часто бувають незаплановані витрати. Це може бути термінова консультація у лікаря, може просто витратили всі гроші з мобільного рахунку, або раптом згадали про день народження вашого друга. Головна зручність сервісів онлайн кредитів таких як cashup.com.ua полягає в тому, що Ви можете отримати гроші на банківську карту, відразу ж оплатити комунальні послуги або купити побутову техніку. При цьому не важливо де Ви будете перебувати, потрібен тільки доступ до інтернету. Ви забудете, що таке позичати у друзів або родичів, прохаючи кожного разу про послугу.

Клієнти, які починають активно користуватися такими сервісами відзначають зручність, швидкість і комфорт. Не потрібно їхати до відділення, витрачати час на те, щоб чекати в черзі. Максимально всім процесом керує користувач: вибирає суму і термін кредитування, бачить розрахунок за відсотками. Він сам вписує всі необхідні відомості в особистому кабінеті на сайті. Більш того, Вас навіть не запитають про документи з роботи. Також не потрібні поручителі і застава.

Ще одна величезна перевага зводиться до того, що багато молодих людей з 18 до 21 року можуть взяти позику у традиційного кредитора. Оскільки банки просто відмовляються мати справу з такими споживачами, навіть якщо у них є робота і кредитна історія. У МФО все інакше.

Що потрібно знати про онлайн кредитування

  • Позики в мережі - це Ваша паличка-виручалочка. Це означає, що до таких видів послуг потрібно звертатися тільки коли дійсно виникла гостра необхідність. Експерти CashUp не радять часто позичати і не брати одночасно кілька мікрокредитів. Це дозволить Вам уникнути боргової ями. Найкраще навчитися рівномірно використовувати особисті фінанси. В ідеалі зібрати невелику суму (в середньому кілька зарплат) і тримати про запас для таких ситуацій.
  • Вивчайте досконально умови того чи іншого сервісу, вчитуйтесь в інформацію. Крім процентної ставки, зверніть ще увагу на умови повернення відсотків і тіла кредиту. Навіть якщо Ви не збираєтеся затримувати виплати, все одно не завадить знати умови щодо відсотків при простроченні. Запитайте про можливість пролонгації.
  • Умови кредитування у всіх МФО різні. Деякі мають навіть відділення, переважно ж оператори працюють віддалено. Зазвичай отримати мікропозику може будь-який громадянин України, який досяг 18 років (хоча бувають винятки). Переважно у Вас не будуть просити довідки про доходи, але деякі продовжують традиції банків.

Для оформлення коштів, всі сервіси будуть питати про наявність банківської карти, електронної пошти і номери телефонів (Ваш і деякі МФО просять контакти друзів і з роботи). З документів потрібно паспорт і ідентифікаційний код.

* Свідоцтво НК ДРФП ФК №782 від 11.08.2016

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X