Український бухгалтерський стартап Finmaxi залучив ангельські інвестиції від американських підприємців

15 грудня 2021, 16:32

Бухгалтерський стартап Finmaxi залучив ангельські інвестиції від американських підприємців та готується до запуску у США.

Український стартап Finmaxi, який надає бухгалтерські послуги на аутсорсі, залучив $50 000 ангельських інвестицій від кількох американських підприємців. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Відео дня

Сервіс запустився у жовтні цього року. Крім України, компанія працює у Німеччині та Канаді, а також планує запуск у США та Британії.

Залучені кошти підуть на розвиток платформи, її технічне вдосконалення, маркетинг та збільшення команди світу. Компанія збирається розширити кількість представників у ключових для Finmaxi країнах, збільшити кількість сейлзів та посилити маркетинг-команду.

Технологічне рішення платформи є CRM-системою, в якій можна генерувати та відправляти інвойси, мати інтеграцію з банками та повний перелік транзакцій, нагадування про сплати податків, можливість зробити оплату прямо з платформи та інше.

Поки що бета-версія платформи доступна для розробників. Надалі вона буде доступна як бухгалтерам, так клієнтам. Компанія планує залучити другий раунд інвестицій, щоб отримати кошти на технічне вдосконалення платформи.

Нагадаємо, що Український фонд стартапів отримає 50 млн грн із бюджету у 2022 році.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X