Британці створили платіжну карту для переведення біткоінів в готівку

15 листопада 2017, 16:53
Лондонський стартап, очолюваний екс-співробітником банку Credit Suisse, запускає нову дебетову карту, яка, за твердженням її творців, дозволить розплачуватися криптовалютою в будь-якому закладі, але поки що - тільки у Великій Британії

Про це пише Business Insider.

Передплачена дебетова карта отримала назву Dragoncard Visa, з її допомогою можна буде розплачуватися криптовалютами - не тільки біткоінами, але і ethereum, ripple, litecoin і monero, через їх конвертацію в фунт стерлінгів.

Відео дня

Карта буде прив'язана до додатка в смартфоні її власника через віртуальний гаманець. Клієнти LBX зможуть не тільки розплачуватися картою, а й знімати готівку (фунти стерлінгів за актуальним курсом) в банкоматах.

Глава компанії та її засновник Бен Дайвс має намір за допомогою цієї карти зробити Лондон місцем, де інвесторам буде вигідно працювати на криптовалютному ринку, що допоможе "зміцнити довіру до того, що ми вважаємо майбутніми грошима".

Зазначимо, що на сьогодні London Block Exchange вже отримала 2 млн фунтів стерлінгів від консорціуму приватних інвесторів, склад якого вона не розкриває.

Нагадаємо, що вартість криптовалют і їх кількість сьогодні продовжують стрімко зростати: на початку листопада капіталізація світового ринку криптовалют досягла $200 млрд.

В Україні статус криптовалют зараз законодавчо не врегульовано. Раніше ряд народних депутатів запропонували Верховній Раді легалізувати оборот біткоінів (bitcoin) та інших криптовалют в Україні, зареєструвавши законопроекти №7183 і №7183-1.

Показати ще новини
Радіо NV
X