Британський банк тестує платежі по відбитку пальця

12 березня 2019, 08:01

Клієнти зможуть здійснювати покупки, просто прикладаючи палець до спеціального сканера, вбудованого в карту

Британський банк NatWest (частина The Royal Bank of Scotland Group) вирішив протестувати банківські карти з ідентифікацією по відбитку пальця, повідомляє Коммерсантъ.

Поки що мова йде про пілотний проект, який буде запущений в квітні 2019 року у Великобританії і триватиме три місяці, в ньому візьмуть участь 200 клієнтів RBS і NatWest.

Відео дня

Клієнти, які будуть в ньому брати участь, зможуть здійснювати покупки на суму до 30 фунтів стерлінгів ($39), просто прикладаючи палець до спеціального сканера, вбудованого в карту, який буде порівнювати його відбиток з біометричними даними, що зберігаються на карті.

«Використання відбитку пальців замість ПІН-коду для авторизації трансакції має багато переваг, це перш за все велика безпека і зручність. Власники карт можуть швидко і легко розплачуватися одним дотиком і їм більше не потрібно турбуватися про обмеження на безконтактні платежі», - прокоментував цей проект Говард Берг, керуючий директор британського підрозділу компанії Gemalto, що спеціалізується на цифровій безпеці, з якою NatWest працює, запускаючи такі карти.

Раніше повідомлялося, що Міністерство внутрішніх справ Великобританії оголосить про посилення правил видачі так званих золотих віз для інвесторів.

Показати ще новини
Радіо NV
X