Регулятор не дозволив криптобіржі Binance зареєструватися в Британії

29 червня 2021, 10:17

Британський фінансовий регулятор відхилив заявку Binance Markets Limited на реєстрацію в якості компанії, яка проводить операції з криптовалютою.

Британське Управління фінансового нагляду (FCA) відхилило заявку найбільшої в світі криптовалютної біржі Binance на реєстрацію в якості компанії, що здійснює операції з криптовалютою. Про це пише ВВС.

Відео дня

Також регулятор порадив людям з обережністю ставитися до реклами, що обіцяє високий прибуток від інвестицій в кріптоактіви.

Крім заборони Binance на створення біржі в Британії, регулятор наказав британському підрозділу компанії припинити будь-яку форму реклами в країні до 30 червня.

Також Binance до кінця тижня повинна показати FCA, що вона зберігає записи британських клієнтів біржі і готова передати з в разі потреби.

Своєю чергою в Binance відзначили, що повідомлення FCA не зробить «прямого впливу» на послуги, які компанія надає на своєму сайті Binance.com. Біржа Binance не перебуває у Британії, таким чином постанову регулятора не вплине на британців, які використовують цей сайт для покупки і продажу криптовалюти.

Компанія Binance Group зараз базується на Кайманових островах, а її дочірня компанія Binance Markets Limited - в Лондоні.

Регулятор підкреслив, що Binance Markets Limited не має права займатися будь-якої регульованої державою діяльністю без попередньої письмової згоди FCA. Компанія зобов'язана виконати постанову до середовища.

Також в FCA підкреслили, що жодна юридична особа в Binance Group не має дозволів, реєстрацій або ліцензій на ведення регульованої діяльності в Британії.

Нагадаємо, що найбільша американська кріптобіржа Coinbase відзвітувала про виручку в $ 1,8 млрд за підсумками першого кварталу 2021 року . Чистий прибуток Coinbase за квартал склала понад $ 771 млн - в 24 рази більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X