Влада Британії дала місяць на згортання угод з банком підсанкціонованого російського олігарха Потаніна

1 липня, 12:46
Володимир Потанін (Фото:wikipedia.org/wiki/Vladimir_Potanine)

Володимир Потанін (Фото:wikipedia.org/wiki/Vladimir_Potanine)

Британія дала місяць на припинення всіх операція з Росбанком, який навесні купив підсанкційний російський олігарх Володимир Потанін.

Влада Британії дала 30 днів на те, щоб згорнути всі операції за участю Росбанку російського олігарха Володимира Потаніна.

Про це йдеться на сайті британського уряду.

Операції потрібно припинити і з організаціями, що належать і контрольовані банком.

Відео дня

« 30 червня 2022 року управління зі здійснення фінансових санкцій ( OFSI) Британії видало генеральну ліцензію, яка дозволяє протягом 30 днів згортати діяльність за участю ПАТ Росбанк або будь-якої організації, яка належить або контролюється Росбанком», - йдеться в опублікованому документі.

У генеральній ліцензії йдеться, що Росбанк « Належить або контролюється» мільярдером Володимиром Потаніним, проти якого Британія ввела санкції 29 червня.

Санкції були мотивовані тим, що Потанін має вигоду і надає підтримку російській владі контролюючи Росбанк, який є "стратегічно важливою" для Росії організацією.

Нагадаємо, що цієї весни Володимир Потанін придбав бізнес французька Société Générale - Росбанк і частку в Тінькофф Банку в період після вторгнення Росії в Україну.

29 липня Британія включила до свого список санкцій проти країни-агресора Росії 13 нових фізичних і юридичних осіб, у тому числі і Володимира Потаніна.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X