Боротьба триває. Сбербанк оскаржив рішення суду на користь Ощадбанку

28 квітня 2017, 20:09
Сбербанк оскаржив рішення Господарського суду Києва від 18 квітня про заборону використовувати торговельну марку "Сбербанк"

Про це Українським новинам повідомила прес-служба банку.

Зокрема Сбербанк подав апеляційну скаргу на рішення Господарського суду Києва про заборону використовувати в Україні торгову марку "Сбербанк".

Відео дня

Фінустанова скористалося своїм правом подати апеляційну скаргу у передбачений законодавством термін, тому рішення суду першої інстанції не вступило в силу.

Нагадаємо, що Господарський суд Києва 18 квітня визнав недійсними 10 торгових марок Сбербанку, позбавив його доменного імені sberbank.ua і заборонив використовувати торговельну марку "Сбербанк".

Пізніше Сбербанк заявив, що готовий оскаржити рішення суду про визнання недійсними 10 торгових марок Сбербанку, позбавив його доменного імені sberbank.ua і заборонив використовувати торговельну марку "Сбербанк".


Нагадаємо, що Сбербанк Росії заявив про продаж 100% акцій українського дочірнього банку.

Пізніше стало відомо, що головним акціонером українського Сбербанку стане громадянин Великобританії Саїд Гуцерієв.

До нього увійдуть латвійський Norvik Banka, який належить бізнесмену Григорію Гусельникову, і білоруська приватна компанія, підконтрольна синові власника нафтової компанії Русснефть Михайла Гуцерієва Саїду.

Пізніше він заявив, що після завершення угоди із продажу української дочки Сбербанку РФ актив буде перейменований в Norvik Banka.

"Банк буде перейменовано. Судячи з цього, він буде носити ім'я Norvik Banka, тому що він буде дочірнім по відношенню до європейського Norvik Banka", - сказав Гусельников.

Пізніше стало відомо, що латвійський Norvik Banka був виключений як структурна одиниця на підставі угоди з купівлі українського Сбербанку.


23 березня НБУ ввів терміном на 1 рік санкції проти п'яти працюючих в країні структур російських держбанків: Сбербанку, ВТБ Банку, БМ Банку, Промінвестбанку та VS Bank ("донька" Сбербанку).

Їм заборонено виведення капіталів за межі України на користь пов'язаних з ними осіб.

Показати ще новини
Радіо НВ
X