Білоруський бізнесмен відмовився купувати українську "дочку" Сбербанка РФ

3 серпня 2017, 17:44
Білоруський бізнесмен Віктор Прокопеня відкликав подану до Національного банку України (НБУ) заявку на покупку української "дочки" Сбербанка РФ

Своє рішення бізнесмен пояснив наміром зосередитися на інших проектах.

"Ми прийняли рішення відкликати з НБУ заявку на купівлю українського ПАТ Сбербанк для того, щоб сконцентруватися на інших наших планованих інвестиціях і проектах, над якими ми працюємо", - повідомив Прокопеня РБК .

Відео дня

Бізнесмен додав, що як і раніше вважає покупку українського бізнесу Сбербанка РФ "хорошою інвестиційною можливістю", однак зараз йому краще зосередитися над іншими проектами.

23 березня НБУ ввів терміном на 1 рік санкції проти п'яти працюючих в країні структур російських держбанків: Сбербанку, ВТБ Банку, БМ Банку, Промінвестбанку та VS Bank ("дочка" Сбербанку).

Їм заборонено виведення капіталів за межі України на користь пов'язаних з ними осіб.

Вже 28 березня Сбербанк Росії заявив про продаж 100% акцій українського дочірнього банку.

Спочатку передбачалося, що головним акціонером української "дочки" Сбербанка стануть громадянин Великої Британії Саїд Гуцерієв та бізнесмен Григорій Гусельников. Однак, у квітні структури, підконтрольні бізнесменам відмовилися від купівлі філіалу.

30 червня.що документи на узгодження угоди щодо купівлі української "дочки" Сбербанка РФ подав білоруський бізнесмен Віктор Прокопеня.

3 липня НБУ підтвердив отримання документів від білоруського бізнесмена.

Віктор Прокопеня - білоруський бізнесмен, чий фонд VP Capital мав намір в кінці грудня 2016 року спільно з фондом Larnabel Enterprises Михайла Гуцерієва інвестувати більше $100 млн в проекти, пов'язані зі створенням і просуванням IT-продуктів на базі штучного інтелекту.

Показати ще новини
Радіо NV
X