Банкірам Wall Street вперше за чотири роки скоротять бонуси

9 листопада 2015, 20:41
За підсумками 2015 року найбільші банки США можуть знизити преміальні виплати топ-менеджерам з Wall Street вперше за чотири роки, пише The Wall Street Journal

"Прогноз розчаровує. Рік був сповнений невизначеності, тяжкий був рік. Оплата праці знизилася помірно, але по відчуттях все ще гірше", - заявив керуючий директор Johnson Associates Алан Джонсон, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Відзначається, що найбільш різко скоротяться преміальні трейдерів, які працюють з борговими паперами: падіння складе від 10% до 20%. Премії тих, хто займається емісією акцій і облігацій, будуть на 5-15% менше, ніж у 2014 році.

Джонсон прогнозує, що невизначеність у фінансовій галузі США збережеться і в 2016 році і багато компаній будуть скорочувати штати. "Поточний рік стане переломним. Фірми будуть знову переглядати структуру витрат", - вважає експерт.

За даними консалтингової фірми Johnson Associates, в 2015 році банки спрямують на оплату праці працівників з урахуванням преміальних близько 40% виручки, що приблизно відповідає показнику минулого року.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо НВ
X