Банк Тігіпка завершив злиття з "дочкою" російського Сбербанку

19 жовтня 2018, 15:11

ТАСкомбанк завершив злиття з VS Банком.

Відповідне рішення затвердили на загальних зборах акціонерів банків, повідомили у прес-службі ТАСкомбанку.

Внаслідок реорганізації кредитний портфель ТАСкомбанку перевищив 13,8 млрд грн. Мережа банку зросла на 30% - до 109 відділень у 44-х містах України.

Відео дня

Нагадаємо, що російський Сбербанк продав львівський VS банк Тігіпкові у грудні минулого року.

У травні цього року в ТАСкомбанку заявляли про намір приєднати львівський VS Банк. У липні НБУ дозволив провести реорганізацію VS Банк шляхом приєднання до ТАСкомбанк за спрощеною процедурою.

Зазначимо, що нещодавно засновник і основний акціонер Групи ТАС - бізнесмен Сергій Тігіпко заявляв про плани з покупки чергового банку.


Група ТАС заснована у 1998 році, має активи в фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, фармацевтиці та венчурних проектах. У фінансовий сектор групи входять ТАСкомбанк, Універсал банк, VS Банк, дві страхові компанії та низку інших організацій. Засновником і основним акціонером групи є Сергій Тігіпко.

VS Банк засновано в 1991 році. Згідно з даними Нацбанку України, станом на 1 червня 2018 року за розміром чистих активів ТАСкомбанк посідав 18-те місце (14,4 млрд грн), VS Банк - 37-ме місце (2,2 млрд грн) серед 84 банків, які діяли в країні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X